Program zawodów
22.04 – CZWARTEK
22:00 - ZAMKNIĘCIE LISTY STARTOWEJ 
23.04 – PIĄTEK
14.00 - otwarcie biura zawodów - wydawanie numerów startowych i zakwaterowanie
19.30 - ODPRAWA ZAWODNIKÓW
 20.00 - odprawa sędziów i organizatorów
 
24.04 – SOBOTA
7.45 - 8.45 - wydawanie numerów startowych
8.45 -  ewentualna powtórna odprawa techniczna (tylko w razie zmiany trasy)
9.00 - 9.45 kontrola techniczna (ogródek startowy)
10.00 - START wszystkich kategorii
14.00 - 16.00 obiad
 16.00 - nieoficjalne ogłoszenie wyników Memoriału
 16.30 - koniec terminu przyjmowania protestów
 18.00 - ogłoszenie oficjalnych wyników Memoriału
 18.30 - wręczenie nagród dla zwycięzców Memoriału
20.30 - uroczysta kolacja i początek wspólnej zabawy

Kontakt: tkn.tatrateam@gmail.com
Kultowe zawody w ski-alpinizmie z przepiękną wysokogórską trasą prowadzącą przez pięć tatrzańskich przełęczy.

XXI Memoriał Ratowników Górskich im. Piotra Malinowskiego
Klasyfikację opracowała firma BGTimeSport (https://bgtimesport.pl/zawody)
Zalecenia dotyczące Covid-19
Zawody odbywają się w reżimie sanitarnym w związku z covid 19, dlatego szczegółowo na zawodach stosujemy następujące zasady:
1. Zawody odbywają się na zewnątrz, na otwartej przestrzeni, na wolnym powietrzu, ze względu na charakter sportu w czasie wyścigu miedzy zawodnikami są zachowane duże odstępy.
2. Zawodnicy na starcie są od siebie oddaleni ok 1,5 metra oraz dodatkowo zachowany jest odstęp czasowy pomiędzy startującymi.
3.  Cała obsługa zawodów oraz zawodnicy do momentu startu zobowiązani są mieć na twarzach maseczki zakrywające usta i nos.
4.  Zapisy  na zawody odbywają się tylko i wyłącznie przez Internet, by do minimum ograniczyć kontakt zawodników z biurem zawodów.
5. W biurze zawodów w tym samym czasie będzie mogło przebywać tylko 3 zawodników  (biuro jest duże ponad 60 m2, obsługa biura nosi maseczki oraz jest oddzielona plexą, każdy zawodnik będzie posiadał swój własny długopis, nosił maseczkę, przed wejściem będzie dezynfekował ręce, biuro zawodów oraz sanitariaty będą dezynfekowane, a także regularnie wietrzone.
6. Przed wejściem do biura będzie dokonywany pomiar temperatury ciała zawodników, oraz przeprowadzana ankieta, czy zawodnik miał kontakt z osobami zakażonymi lub ma objawy koronawirusa, także wszyscy sędziowie i organizatorzy są weryfikowani pod względem aktualnego stanu zdrowia i kontaktu z osobami zarażonymi.
7. Zawody odbywają się bez udziału publiczności.
8.  Na terenie, gdzie organizowane są zawody (otwartym) będą tablice informujące o obowiązku dystansu, noszeniu maseczek, obowiązku dezynfekcji - przestrzegania tych zasad będzie pilnowała obsługa.
9. Odprawa przed startem odbędzie się online.
10. W czasie dekoracji zwycięzców (odbywającej się na zewnątrz) będą obecni tylko oni i nagradzający, pozostali zawodnicy nie będą w niej uczestniczyli.
11. Posiłek regeneracyjny będzie wydawany na wynos.
12. Podczas dekoracji zawodnicy będą zabierać wcześniej przygotowane nagrody ze stołu - nie ma kontaktu z obsługą.
13. Brak jest szatni dla zawodników (to standard przy tych zawodach).
14. Zawodniczy cały czas będą mieli zapewniony dostęp do środków do dezynfekcji rąk oraz nowych maseczek, na wypadek zużycia używanych lub ich zepsucia.
15. Zawodniczy korzystają z własnego sprzętu sportowego (narty, kijki, kask itp.)
16. Będziemy stosowali zasadę DDMA+W:
D jak dystans, D jak dezynfekcja, M jak maseczka, A jak aplikacja STOP COVID – ProteGO Safe (do której instalowania zachęcamy zawodników), W jak Wietrzenie
Tatrzański Klub Narciarski TATRA TEAM powstał jesienią 2003 roku w Zakopanem. Klub zrzesza ludzi związanych ze ski-alpinizmem, zarówno sympatyków-amatorów jak i przewodników wysokogórskich, ratowników TOPR a także czołówkę polskich zawodników. TKN TATRA TEAM wraz z TOPR organizuje zawody latem i zimą. Co roku w kwietniu Memoriał Ratowników Górskich im. Piotra Malinowskiego w ski-alpinizmie, kultowe zawody rozgrywane w Tatrach Wysokich. Techniczne, wymagające z atrakcyjną trasą prowadzącą przez pięć przełęczy. Natomiast w sierpniu, co drugi rok organizowany jest  Flexistav Bieg Ultra Granią Tatr, jeden z najtrudniejszych biegów ultra w Polsce.